wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Kasy Fiskalne2
Twój koszyk jest pusty ...
 • BCO.pl
  ul. Krótka 36
  96-300 Żyrardów
 • E-mail:bco@bco.pl
 • Telefon507130841
  +48 46 8542389
 • Gadu Gadu3078661
 • PayTel_PB

Kasy Fiskalne

Oferowane urządzenia spełnią wymagania każdego punktu handlowego czy usługowego. Mobilne kasy fiskalne z naszej oferty są łatwe w obsłudze, choć kryją w sobie najnowocześniejsze podzespoły. Mają możliwość zapisywania wszystkich wydrukowanych paragonów na dołączonej, pojemnej karcie pamięci.

Każda kasa fiskalna elektroniczna z naszej oferty ma bogatą bazę danych (nawet na kilka tysięcy pozycji), zatem sprawdzą się zarówno w średnich, jak i mniejszych punktach biznesowych. Wymiana kończącego się papieru do paragonów jest bardzo łatwa i intuicyjna.

Kasy ONLINE

Jeśli szukasz kasy lub drukarki fiskalnej, które spełniają wymagania stawiane urządzeniom online, na naszej stronie znajdziesz istotne informacje, które z pewnością Cię zainteresują.
Pomożemy Ci wybrać sprzęt, który najlepiej sprawdzi  się w Twojej firmie i jest opatrzony logotypem "online".

Zachęcamy osoby niezdecydowane i mające pytania do kontaktu z nami – dobierzemy odpowiednie urządzenie do Państwa wymagań. Ponadto, prowadzimy szkolenia z programowania baz przedmiotów oraz pomagamy dopełnić formalności związane z rejestracją urządzenia w Urzędzie Skarbowym.

Wybierz naszą kompleksową pomoc i sprawnie poprowadź swój biznes.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl